Public Testbed

MSV 2023: Prohlídky RICAIP Testbed Brno – podpora digitalizace v průmyslu

About event

Součástí veletrhu je doprovodný program složený z odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata. 

Díky doprovodnému programu se budete moci podívat do špičkového pracoviště RICAIP Testbed Brno, které se zaměřuje na výzkum v oblastech Průmyslu 4.0, včetně možností využití umělé inteligence ve výrobě.

Seznámíte se s nejmodernějšími technologiemi dostupnými pro experimenty v oblasti digitalizace průmyslu, např. robotika, 5G průmyslové komunikace, pokročilé aktuátory, 3D tisk, přesné měření rozměrů a mnoho dalších. Toto testovací infrastruktura je určena jak pro experimenty, testování, vývoj a výzkum, tak pro výuku, školení, demonstrátory a experimentální výrobu. RICAIP Testbed Brno je k dispozici akademickým i průmyslovým partnerům a napojen na regionální inovační ekosystém orientovaný na strojírenské a výrobní technologie.

Přímo na prohlídce lze konzultovat možnosti financování experimentů na testbedu z programu Digital Europe pro firmy do 499 zaměstnanců.

Programme

Registrujte se na prohlídku ve formuláři níže.

Bližší organizační pokyny Vám zašleme na zadaný e-mail. Pro účastníky MSV 2023 bude zařízena i speciální autobusová linka do našeho testbedu. 

 

Odjezdy autobusů z BVV


  • 11:30, 13:30, 15:30 - místo bude upřesněno, detaily zašleme na Vámi registrovaný e-mail před blížícím se termínem akce.

Doprava na testbed:

Chci se zúčastnit prohlídky: 

More information

Partneři

Join

Date

10. - 11. 10. 2023
Add to my calendar

Organizer

RICAIP Testbed Brno
RICAIP Testbed Brno
CEITEC Vysoké učení technické v Brně

Venue

651/139, Purkyňova, 612 00 Brno (hala AdMas)
Najít trasu na Google mapách